22
מאי

שיש טאג' מאהל למטבח – המדריך המלא

TERA_TAG_MAHAL

מתכוננים לרכוש שיש למטבח ולא ממש בטוחים מה הכי מתאים לכם ובאיזה באמת כדאי לבחור?

אתם לא לבד. ישראלים רבים שמעוניינים לרכוש שיש למטבח מתמודדים עם ההתלבטות הזאת וחלקם בסופו של דבר, רוכש משטח למטבח שההתאמה שלו בינונית במקרה הטוב.

עם כל כך הרבה מותגים, סוגים, פיתויים ואנשי מכירות משופשפים, הדרך היחידה לבחור שיש או משטח למטבח, היא להכיר את האפשרויות שעומדות בפניכם ולהבין כיצד לבחור את זאת שתשקף את הצרכים שלכם באופן הטוב ביותר.

אף אחד לא מצפה שביום אחד תהפכו לקבלני בניין או אדריכלים, אך אם תכירו את האפשרויות, תוכלו לנצל את המבחר העצום שקיים היום לטובתכם, ולהתאים שיש למטבח באופן מיטבי, כך שהמטבח ישמש אתכם באופן הטוב ביותר ולעתים גם תוכלו לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים.

ההבדל בין שיש למטבח לבין משטח

לפני שמתחילים לדון בסוגים והדגמים השונים, והאופן הכי טוב להתאים אותם לצרכים שלכם, בואו וניקח כמה רגעים על מנת להבין בכלל את האחד העקרונות החשובים שנוגע בסוגי השיש והמשטחים למטבח.

בעוד שכמעט כולם משתמשים בביטוי 'שיש למטבח' בפועל, מרבית המשטחים בכלל אינם עשויים שיש

שיש הוא חומר טבעי שנוצר במעמקי האדמה במשך שנים רבות, בתהליכים שמשלבים לחץ, טמפרטורות גבוהות ושילוב של מינרלים וחומרים שונים, כך שבסופו של התהליך, נוצרים סלעי שיש, אותם חוצבים וחותכים ללוחות המוכרים לנו.

כפי שנסביר בהמשך, שיש טבעי למטבח הוא אפשרות מעניינת ואיכותית למדי וכל עוד בוחרים את סוג השיש הנכון, אפשר לקבל תוצאות מאוד טובות.

יחד עם זאת, מרבית המשטחים שנתקלתם בהם, בכלל אינם עשויים משיש טבעי, ומרביתם מיוצרים במפעלים, בפעולות שמשלבות חומרים שונים בתהליכים מתקדמים, כך שבסיומם, נוצרים משטחים שנראים ואפילו מתנהגים כמו שיש, אך בפועל, הם לא עשויים שיש טבעי שנחצב ממעמקי האדמה.

האם יש הבדל בין משטח לבין שיש?

ישנם הבדלים בתלות בסוג המשטח ובסוג השיש. בסופו של דבר יש סוגים רבים של משטחים ושל שיש, והחוכמה היא לבחור את מה שתואם את הצרכים שלכם (כבר מסבירים לכם איך) באופן הטוב ביותר.

בשורה התחתונה, יש משטחים סופר איכותיים שיהפכו את החיים במטבח להרבה יותר נוחים, כך שזה כבר לא ממש ישנה לכם אם זה טבעי או לא…

ההתקדמות והפיתוחים של השנים האחרונות, מביאים כל כך הרבה אפשרויות טובות כך שאם יודעים איך לבחור, התוצאות תהינה משביעות רצון.

סוגי משטחים או שיש למטבח

לאחר שהכרנו את ההבדל ועשינו מעט סדר, הגיע הזמן להכיר את הדגמים והסוגים של משטחים ושיש למטבחים.

חשוב לציין שחברת אפולודור  משווקת את כל הסוגים שנסקור כך שאתם יכולים לתאר לעצמכם שהמגוון רחב מאוד.

משטחי פורצלן

משטחי שיש גרניט פורצלן למטבח הם הלהיט של השנים האחרונות בזכות כמה יתרונות שהופכים אותם למתאימים במיוחד למטבח העמוס.

פורצלן למטבח מתאפיין בעמידות מאוד גבוהה לטמפרטורות קיצוניות, לשחיקה ולשריטות, מה שמאפשר לכם לעבוד כמעט בחופשיות מוחלטת.

החיסרון מצד שני הוא המחיר הגבוה באופן יחסי והקושי לתקן משטחי פורצלן אם ניזוקו (למרות שזה לא אמור לקרות).

אבן קיסר_ 411

אבן קיסר

שיש אבן קיסר הוא המשטח המוכר ביותר מבין כל המשטחים וכבר היו שנים שהוא הפך שם נרדף לשיש למטבח.

אבן קיסר הוא משטח עשוי קוורץ שעבר תהליכים שונים של חימום, לחץ והוספת פיגמנטים שונים, עד ליצירת המשטח המפורסם.

אחד הפרטים המעניינים על משטחי הקוורץ של חברת 'אבן קיסר' הוא שהם מיוצרים בישראל ומשווקים ברחבי העולם.

מדובר במשטח איכותי מאוד עם עשרות דגמים שונים שמתחדשים מעת לעת.

משטחי אבן קיסר אינם חסינים לחום ולשריטות באופן מוחלט ולכן חשוב להיעזר בעזרים שונים כמו תחתיות ומשטחי חיתוך, אך אל תבינו לא נכון, עדיין מדובר באופציה מאוד איכותית ומומלצת.

אבן קיסר פורצלן

תגידו שוב שלום למשטחי הקיסר המוכרים אך הפעם בוורסיה שונה. לאור הביקוש הגבוה למשטחי פורצלן, הוחלט בחברה להתחיל ולשווק גם משטחי קיסר פורצלן איכותיים, והיום כשאתם מחפשים משטחי 'אבן קיסר', עליכם לעשות את האבחנה בין משטחי הקוורץ המוכרים לבין משטחי הפורצלן.

אינפיניטי פורצלן

שיש אינפיניטי פורצלן הוא אחת האפשרויות מתוך מגוון של יצרנים המשווקים משטחי פורצלן למטבח. מדובר במשטחים איכותיים בעיצובים שונים שמיוצרים באיטליה.

INFINITY
אטלס פלאן_8047

אטלס פורצלן

שיש אטלס פלאן פורצלן הוא עוד אפשרות מעניינת. מדובר שבמשטחי פורצלן איכותיים ועמידים שמיוצרים גם הם באיטליה.

משטחי למינם

האיטלקים שולטים בפורצלן. גם משטחי למינם מיוצרים על ידי חברה איטלקית וותיקה שמתמחת בייצור משטחי פורצלן איכותיים ומעוצבים, וגם אותם אנו באפולודור משווקים.

משטחי נאוליט

נאוליט למטבח הוא משטח פורצלן איכותי שמיוצר בספרד. כמו יתר משטחי הפורצלן, גם נאוליט מתאפיין בחוזק, עמידות לחום ולשחיקה, שהופכים אותו למתאים במיוחד למטבח.

משטחי דקטון

משטחי דקטון הם אפשרות נהדרת למטבח הישראלי בזכות יכולות יוצאות הדופן להעניק לכם משטח שמשלב חוזק, עמידות גבוהה ומראה יפיפה.

משטחי דקטון מיוצרים על ידי חברת הענק 'קוסנטינו' הספרדית, והפכו לאחת האפשרויות הנפוצות בבחירת משטחים למטבחים.

סילסטון

משטחי סיליסטון

גם משטחי סיליסטון מיוצרים על ידי חברת 'קוסנטינו' הספרדית, רק שהפעם מדובר במשטחי קוורץ ולא כאלה שמשלבים פורצלן כמו הדקטון.

גם הסיליסטון הוא משטח איכותי שבהחלט יכול לבוא בחשבון.

שיש גרניט טבעי

שלא כמו יתר המשטחים שהזכרנו עד כה, שיש גרניט הוא משטח טבעי שנוצר במעמקי האדמה.

משטחי גרניט טבעיים מתאפיינים בכמה יתרונות שהופכים אותם כמתאימים במיוחד לשיש במטבח.

  1. עמידות גבוהה לחום.
  2. עמידות לשריטות ושחיקה – שיש גרניט הוא חזק מאוד.
  3. מראה שלא תמצאו באף מקום אחר. חשבו על כך שיתר המשטחים מיוצרים בפס יצור לעומת הגרניט הטבעי שנוצר בטבע במגוון צורות וצבעים שלא חוזרים על עצמם אף פעם…

כל סוגי המשטחים הללו משווקים על ידינו. אנו מזמינים אתכם אל אולמות התצוגה שלנו על מנת שתוכלו להתרשם מכל דגם וסוג.

בנוסף, אפשר לקבל ייעוץ והצעת מחיר טלפונית בלי סיכון ובלי התחייבות.

החשיבות של התקנת שיש למטבח

בחירת שיש למטבח חשובה מאוד אך לא פחות חשוב הוא האופן שבו מתקינים את השיש או משטחי העבודה במטבח.

  1. כדי ליהנות מתנאי האחריות שמוצעים לכם, עליכם לעבור אך ורק עם מתקינים מורשים. אל תתביישו לבדוק ולבקש מהמתקין או המשווק, אישורים שמוכיחים שהוא מורשה לעבוד עם שיש למטבח מסוג כזה או אחר.
  2. התקנת שיש יכולה להיות פשוטה אך גם מורכבת, ומתקין מיומן של שיש, יכול לספק לכם תוצאות טובות יותר ובכלל זה להרכיב כיור באופן אינטגרלי, גובה 0, מדידות לייזר מתקדמות ועוד.

באפולודור מתקינים שיש למטבח בסטנדרטים הגבוהים ביות שמבטיחים לכם שהפוטנציאל של המשטח שבחרתם ימוצה עד תום.

איך לבחור שיש למטבח?

באפולודור מאמינים שכדי לבחור שיש למטבח באופן הנכון, חשוב לקחת בחשבון מספר היבטים.

כפי ששמתם לב, יש הרבה סוגים של משטחים ואם זה לא מספיק, אז יש גם יצרנים שונים שכל אחד מהם שואף להיות זה שיספק לכם את הסחורה.

במציאות, כדי לבחור שיש או משטח למטבח, צריך להתייחס לכמה נקודות:

שימושיות שתואמת את הצרכים שלכם

ראשית, בואו ונזכור למה אנחנו רוכשים בכלל שיש או משטח למטבח. בשורה התחתונה, מדובר בחלק שצריך לשמש אותנו באופן הטוב ביותר וכשמדובר באזור מרכזי כמו מטבח, לבחירה של המשטח יכולות להיות השלכות מאוד גבוהות על אופן השימוש שלנו במטבח.

כפי ששמתם לב, ישנם משטחים שמתאפיינים בחסינות גבוהה לחום, ויש כאלה שיהיו מאוד טובים בשימוש מעט מתון. איפה אתם נמצאים בסקאלה הזאת? האם אתם נעזרים גם כך בקרש חיתוך מתוך הרגל? או אולי אתם בכלל לא נוהגים לבשל? מצד שני, אם אתם בשלנים שמבלים את מרבית הזמן במטבח, אתם צריכים גם משטח שיספק לכם את הנוחות המקסימלית.

מראה המשטח והתאמתו למטבח

המטבח כבר מזמן לא נמצא באיזה מקום סגור שאף אחד לא רואה. המטבחים של היום ממוקמים בנקודות אסטרטגיות, במיקום שכל מי שנכנס את הבית, יכול לראות אותם.

לא בכדי הישראלים משקיעים עשרות אלפי שקלים ויותר במטבח איכותי, וברור מדוע יש חשיבות גם לבחירת שיש למטבח שיהיה יפה ושיתאים לארונות ולשאר החלקים.

לעניין זה, חשוב לזכור שקיימים היום סוגים רבים ואינספור דגמים, ככה שאם תבחרו באופן הנכון, תוכלו למצוא בדיוק את מה שתואם לטעם האישי ולמטבח שלכם.

באפולודור משווקים את כל סוגי השיש למטבח ובניגוד לספקים ומשווקים אחרים, אנו לא מצמצמים לכם את האפשרויות בכל מיני טענות שונות ומשונות, שנובעות ממחסור במלאי או תצוגה…

עובדה זאת מבטיחה מבחר עצום ואת היכולת לבחור בדיוק את מה שמתאים לכם ולמטבח שלכם.

התקציב שעומד לרשותכם

עוד עניין שרבים נוטים לשכוח הוא התקציב. ההפרשים במחירים בין הסוגים השונים של שיש ומשטחים למטבח, יכולים להיות מאוד גבוהים ולא להתאים לתקציב של כל אחד.

האמת היא שכמעט בכל המקרים, אתם לא צריכים ללכת רחוק מדי מעבר ליכולות שלכם.

מעבר לעובדה שאנו עושים מאמצים כדי לספק לכם הצעות מחיר משתלמות, אנו מביאים מבחר גדול כל כך של סוגים ודגמים כך שלבטח תמצאו את מה שמתאים לכם מכל הבחינות, לרבות התקציב.

אצלנו לא תשמעו לא כדאי לכם דגם מסוים רק בגלל שאנחנו לא משווקים אותו. אצלנו תשמעו חוות דעת מקצועית ועזרה אמיתית בבחירת השיש הכי מתאים למטבח ולכיס שלכם.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי והצעת מחיר משתלמת במיוחד.