14
יונ

שיש דקטון מחיר למטר – האמת לאמיתה

שיש דקטון מחיר למטר – האמת לאמיתה 

בכל תחום העיצוב והשיפוץ, אנשים רוצים לדבר תכלס. נמאס לכם מכל המדריכים הלא רלוונטים? בואו וקראו את המדריך הבא וגלו, מה הוא המחיר הנהוג בעבור מטר רבוע של שיש דקטון, מה משפיע על המחיר, ואיך תוכלו לחסוך בעלויות ולהוציא את סכום הכסף המינימלי. בעת עיצוב הבית, אנחנו נתקלים בהוצאות רבות לדוגמה בחירת ריצוף, בחירת רהיטים כמו ספה, ארון, בחירת קו עיצובי, וכמובן בחירת שיש. כל החלקים ביחד, ירכיבו את השלם – שבמקרה הזה, הוא הבית שלכם. כל אחד רוצה להרגיש בבית שלו הרגשה נוחה ונעימה, ואם תשימו לב לכל הפרטים, תוכלו ליצור בית מקסים תוך תהליך נוח ויעיל. 

שיש דקטון מחיר למטר

שיש דקטון, נחשב לאחד מסוגי השיש היותר יקרים שיש כיום בשוק. זאת משום שחומר הדקטון הוא עמיד במיוחד בפני נזקים כמו שריטות, כתמים וסדקים. הוא עומד בפני לחץ עצום ויכול להוות פתרון מושלם למטבח שלכם, למקלחת, לאמבטיה, ולמדרגות. המחיר בעבור מטר של שיש דקטון בעובי של 1.2 סנטימטרים, נע בין 1500 שקלים ועד 2500 שקלים. לעומת זאת, המחיר למטר מרובע של שיש דקטון בעובי של 2 סנטימטרים, יהיה יקר במקצת, ויעלה לכם בין 1650 שקלים, ועד 2800 שקלים חדשים. שיש דקטון מחולק לארבע קבוצות מחירים. ההבדל בין כל קבוצה וקבוצה הוא עיצובי בלבד. כל אחת מארבעת הקבוצות מגיעה בעובי של 1.2 סנטימטרים ובעובי של 2 סנטימטרים.

 

מה ישפיע על מחיר של שיש דקטון

שיש דקטון, מגיע בכמה סוגים ודגמים. כל סוג יתומחר בהתאם. שיש הדקטון מגיע בשני עוביים שונים, דבר המאפשר ללקוח לבחור את הסוג הרצוי על פי טעמו האישי ומאפשר טווח מחירים רחב יותר. כמובן שמומלץ לעבוד עם חברה שהיא מורשת דקטון, ומייבאת את שיש הדקטון לארץ באופן מבוקר וחוקי. כך גם תבטיחו אחריות שכוללת במחיר לאורך 25 שנים. על מחיר של שיש דקטון ישפיע גודל המטבח, עובי השיש, וקבוצת השיש. כל קבוצה של סוג שיש מתומחרת באופן שונה. לוחות הדקטון מגיעים באורך של שישה מטרים. אם יש לכם מטבח או שטח חיפוי באורך שכזה, המחיר יהיה לכם יותר נוח, מאשר מטבח באורך שני מטרים או שמונה מטרים. במצב שכזה, הקבלן יישאר עם "שאריות" ולכן המחיר יתייקר.

Dekton_arga
Dekton_arga