09
אוג

משטח השיש סאפיינסטון מבית דקטון-אין שני לו!

למה SapienStone? 

SapienStone הינו מותג שנוצר על ידי קונצרן Iris group, מוביל עולמי בייצור מוצרי קרמיקה, עם למעלה מ- 60 שנות ניסיון. SapienStone הינו משטח העבודה הראשון בעולם שפותח במיוחד לשימוש במטבח. מוצר זה הינו תוצר של ניסיון רחב, השקעה גדולה וחדשנות של קונצרן Iris group  האיטלקי.                           

מהם חמשת ההבדלים העיקריים בין משטחי SapienStone ומשטחי הפורצלן האחרים?

טכנולוגיה- ל- SapienStone שליטה מלאה על התעשייה עצמה, מעיבוד חומרי הגלם במפעל עצמו לאריזת המוצרים. לחברות אחרות אין את אותה מידת השליטה, כלומר הן אינן מסוגלות לעקוב אחר כל מחזור הייצור וליישם בקרת איכות קפדנית.

אחידות הצבע למוצר שלנו אחידות צבע ומרקם לאורך כל הלוח, כולל בקצוות. למוצרים אחרים אין אחידות בצבע וקצוות המשטח הן בצבע שונה מפני המשטח.

עיצוב צוות מוביל של מעצבים העובד על כל החומרים ומעניק לכל אחד מהם את הייחודיות שלו. חלק מהחברות האחרות קונות עיצובים ממאגרי תמונות, לכן הן אינן יכולות להציע עיצוב ייחודי כפי שאנחנו מציעים.

גידים אחידים לאורך כל הלוח, גם בקצוות- SapienStone הינה החברה הראשונה אשר פיתחה מראה גידים אחיד לכל הלוח, גם בקצוותיו, למראה טבעי ביותר.

כירת אינדוקציה אינטגרלית – SapienStone הינה החברה היחידה המציעה כיריים אינדוקציה בצבע, גוון ומרקם זהים לשאר הלוח, ליצירת מראה אחיד ומתמשך.

 

 מהם הצבעים הפופולריים ביותר של משטחי SapienStone?

קטלוג הצבעים של החברה מותאם לטרנדים האחרונים מעולם העיצוב. שלושת הצבעים העיקריים בטרנד הנוכחי הינם אפור, צבעים כהים וגווני לבד. אנו מציעים דגמים המתאימים לטרנדים אלה.

איזו אחריות מציעה DK stone design? המוצר מגיע עם אחריות ל- 10 שנים.

 כיצד מיוצרים לוחות  SapienStone?

משטחי SapienStone מיוצרים במפעלי החברה המתקדמים באיטליה. הלוחות מורכבים בעיקר מחימר מינרלי וחומרים נוספים המגיעים מצורן (קווארץ). חומרים אלו נבדקים בקפדנות יתרה במפעל החברה עצמו ומותאמים היטב לפני שהם נכנסים למחזור הייצור.

האם למשטח תעודת כשרות?

כן! למשטחי SapienStone המיובאים על ידי DK stone design, תעודת כשרות של מכון צמת.

.

DK_Sapienstone
DK_Sapienstone
DK_Sapienstone
DK_Sapienstone